برگزاری همایش ملی انگور و فرآورده های جانبی - برگزاری همایش ملی انگور و فرآورده های جانبی | پورتال سازمان جهاد کشاورزي خراسان شمالي

با توجه به اهمیت و نقش انگور در اقتصاد کشور و همینطور استان خراسان شمالی، "همایش ملی انگور و فرآورده های جانبی" در 4و5 شهریور ماه 1396 در مرکز استان خراسان شمالی- بجنورد، برگزار می گردد. هدف از برگزاری این همایش ایجاد امکان تبادل نظر و انتقال یافته های علمی و فنی پیرامون چالش های تولید، فرآوری، اشتغال زایی و ... این محصول و آگاهی از نتایج تحقیقات محققان و اندیشمندان این حوزه می باشد. از دیگر اهداف برگزار کنندگان این همایش ملی، توجه هر چه بیشتر به فرصت ها، سلامت تولید و کیفیت و جلب مشارکت سرمایه گذاران و تجارت خارجی در این رابطه نیز هست.

استان خراسان شمالی مفتخر است با برپایی این همایش ، میزبان اندیشمندان ، محققان ، مبتکران، صاحبان صنایع تبدیلی و تکمیلی و مسئولان و سیاست گذاران حوزه باغبانی کشور باشد، و به این وسیله از کلیه سروران گرامی که علاقمند به ارایه مقاله و مشارکت در همایش ملی انگور و فرآورده های جانبی می باشند ، دعوت به عمل می آورد تا با حضور خود زمینه ساز غنای هر چه بیشترعلمی و فرهنگی این همایش باشند.  و من ا... التوفیق.

 

                    عبدالله یوسفی

رئیس سازمان و رئیس همایش ملی انگور و فرآورده های جانبی

همایش ملی انگور و فرآورده های جانبی