همایش تجلیل از پیشکسوتان جنگ و جهاد ، هشت سال دفاع مقدس و قهرمانان عرصه تولید - همایش تجلیل از پیشکسوتان جنگ و جهاد ، هشت سال دفاع مقدس و قهرمانان عرصه تولید | پورتال سازمان جهاد کشاورزي خراسان شمالي

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان شمالی گفت: تمام جهادگران جنگ و جهاد حق بزرگی به گردن تمام ملت ایران دارند لذا عظمت کار این جهادگران را نباید فراموش کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی ،
علی بیگ زاده در همایش تجلیل از پیشکسوتان جنگ و جهاد، هشت سال دفاع مقدس و قهرمانان تولید سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی اظهار داشت:باید فرهنگ این ایثار و مقاومت را به نسل های آینده انتقال داد زیرا خدمات شما قابل ستایش و تقدیر است. 

وی افزود : با همت شما جهادگران یک وجب از خاک ایران را هم از دست ندادیم و شما جهادگران باعث سربلندی و عزت این کشور هستید. بیگ زاده تصریح کرد: جهاد سازندگی در زمان جنگ خدماتی همچون جاده سازی، سنگرسازی، ساخت بیمارستان صحرایی و پل های بزرگ را انجام دادند به طوری که موجب حیرت تمام دنیا شدند. وی با بیان اینکه زیر آتش تند دشمنان کارها و اقدامات بزرگی انجام شده،افزود: از انقلاب اسلامی که ثمره خون هزاران شهید است دفاع خواهیم کرد. 
بیگ زاده ماموریت جدید حوزه را حمایت از تولید عنوان کرد و گفت : موتور محرک توسعه اقتصادی کشور تولید است لذا باید در این سنگر با جان و دل تلاش کرد. 
نماینده ولی فقیه و امام جمعه بجنورد نیز گفت: جهاد کشاورزی ابر بارانی بود که در آغاز انقلاب خود بارید و توانستند با روحیه خالصانه مشکلات را حل کنند. 
حجت الاسلام یعقوبی تصریح کرد: با بازوان توانمند جهادگران بسیاری از مشکلات در روستاها حل شد لذا در پرونده جهادگران و پیشکسوتان جهاد و مقاومت محرومیت زدایی، سنگرسازی برای رزمندگان ، بی تکلفی و گره گشایی از مشکلات یک مدال افتخار خواهد بود. 

دکتر عبداله یوسفی ریاست سازمان جهاد کشاورزی نیز ضمن تجلیل از پیشکسوتان جنگ و جهاد ، از پیشکسوتان عرصه تولید بخش کشاورزی استان که باعث رشد و شکوفایی تولید و اقتصاد استان شده اند تقدیر و تشکر نمود .  
گفتنی است در پایان این مراسم با حضور دکتر بیگ زاده معاون استاندار از پیشکسوتان جهاد و مقاومت  و همچنین از  تولید کنندگان نمونه برتر ملی و استانی  تجلیل بعمل آمد.