اخبار ویژه ›› جلسه شورای عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی برگزار شد ›› پورتال سازمان جهاد کشاورزي خراسان شمالي

به گزارش  روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی، امروز شنبه مورخه  19 اسفند مراسم جشن میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و جلسه شورای عمومی با حضور کلیه پرسنل محترم ستادی سازمان در محل نمازخانه سازمان برگزار گردید.

دکتر یوسفی رئیس محترم سازمان ضمن تقدیر از زحمات کلیه پرسنل شاغل در سازمان علی الخصوص بانوان تلاشگر و خدوم سازمان جهاد کشاورزی بیان داشتند: بانوان محترم شاغل بایستی حضرت فاطمه زهرا (س) را الگوی تمام عیار خود در تمام زمینه های زندگی قرار دهند./
نام مقدس جهاد و تاکید رهبر کبیر انقلاب بر ترویج فرهنگ جهادی درحوزه کشاورزی و انجام امورات به شیوه کارشناسی و دقیق منجر به ارائه خدمات ارزنده و روزافزون به بهره برداران محترم گردیده است.که البته رضای خداوند متعال در آن خواهد بود ./.
ایشان در ادامه بیان داشتند: در سال مزین به اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال سیاستگذاری دولت محترم در راستای تحقق رهنمودهای معظم له خوشبختانه در حوزه سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی اقدامات ارزنده و مفیدی صورت پذیرفته است به طور مثال از  3500 طرح ثبت شده در سامانه کارا در راستای توسعه اشتغال مناطق روستایی و عشایری حدود 3200 طرح مربوط به حوزه جهاد کشاورزی می باشد که قریب به 92 درصد کل این اشتغال را شامل می شود.

حاصل کلیه اقدامات ارزنده که نگاه جهادی و  فرهنگ جهادی در آن نهفته است از جمله کسب رتبه برتر سازمان بین کلیه دستگاه های اجرایی در جشنواره شهید رجایی و کسب رتبه اول در حقوق شهروندی ، عفاف و حجاب که البته افتخاریست از زحمات شبانه روزی کلیه همکاران محترم سازمان جهاد کشاورزی، نتیجه عملکرد سازمان در حوزه وسیع کشاورزیست.

سپس دکتر یوسفی ضمن اشاره اجمالی به عملکرد سازمان در سالی که گذشت از تعامل ، همکاری و هم سوئی کلیه معاونین ، مدیران و مسئولین محترم ستادی که در جهت اهداف سازمانی و سیاستهای محترم دولت تدبیر و امید گام برداشته و تلاش نموده اند قدردانی نمودند.

حجت الاسلام و المسلمین غلام نژاد مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان نیز در سخنانی به شیوه زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) اشاره نمودند و بیان داشتند ایشان به ام ابیها لقب گرفته بودند و نگاهی مادرانه به پدر بزرگوارشان داشتند

حضرت فاطمه زهرا (س) نیکی به مادر را  کفاره گناهان دانستند و وجود مادر را نعمتی می دانستند که در گرفتاریهای دنیوی موجب گشایش می گردد.

در پایان این جلسه از نفرات برتر مسابقات قرآنی قرائت ، تفسیر و ترتیل قرآن کریم که در بیست و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شرکت نموده و موفق به کسب مقام نخست تا سوم گردیده اند تجلیل بعمل آمد.