اخبار ویژه ›› پیام تبریک ریاست محترم سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی به مناسبت هفته روابط عمومی ›› پورتال سازمان جهاد کشاورزي خراسان شمالي

به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی، رئیس این سازمان طی پیامی هفته روابط عمومی را به کلیه همکاران و تولیدکنندگان بخش کشاورزی تبریک گفتند.

درمتن این پیام آمده است:  روابط عمومی پل ارتباطی میان افراد جامعه و سازمانها و نهادها می باشد لذا اهمیت و ضرورت روابط عمومی، هنر مردم داری، معرفی کردن دستگاه و مرکز ثقل اطلاعات و اخبار است .

امید است دست اندرکاران تلاشگر و توانمند این حوزه با استعانت از پروردگار متعال، در سال 97 که توسط مقام معظم رهبری، سال حمایت از کالای ایرانی نام گرفته است،همگام با دولت تدبیر و امید توشه‌ای پربار برای حرکت آگاهانه در مسیر پیشرفت، تعالی و رفاه جامعه اسلامی برگیرند چرا که فعالان عرصه روابط عمومی نقش مهمی در تحقق اهداف سازمان ها دارند و باید جهادگرانه در این راستا تلاش کنند.

اینجانب فرارسیدن هفته روابط عمومی و 27 اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را صمیمانه به کلیه همکاران و تولیدکنندگان بخش کشاورزی تبریک عرض می نمایم.