پیام تبریک مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان شیروان به رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی جهت کسب عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی - پیام تبریک مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان شیروان به رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی جهت کسب عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی | پورتال سازمان جهاد کشاورزي خراسان شمالي

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان شیروان طی پیامی کسب عنوان دستگاه برتر توسط سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی را به دکتر عبداله یوسفی رئیس این سازمان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی ؛ در متن این پیام آمده است:

جناب آقای دکتر عبداله یوسفی

رئیس محترم سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی

خدمت بی منت به مردم شریف، نجیب و ارزش مدار که از حریم آرمان های انقلاب اسلامی و ولایت به زیبایی حراست می کنند، نعمتی است که فقط شایستگان ، به خادمی چنین مردمی نائل می گردند.

لذا بدینوسیله انتخاب سازمان جهادکشاورزی استان را بواسطه مدیریت مدبرانه و خردمندانه حضرتعالی بعنوان دستگاه برتر استان در جشنواره شهید رجایی تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

امیدواریم در سایه ایزد منان ، با استفاده از تجربیات و توانمندی های خود و دیگر همکاران در اعتلای آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و سربلند باشید.

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان شیروان