نشست مشترک بنیادشهید استان و سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی - نشست مشترک بنیادشهید استان و سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی | پورتال سازمان جهاد کشاورزي خراسان شمالي

به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی، امروز دوشنبه مورخ 21 آبان 1397 نشست صمیمی رئیس محترم سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی با مدیرکل محترم بنیاد شهید استان ، در حوزه استخدامی جامعه محترم ایثارگران استان با حضور مسئولین محترم دو دستگاه در محل دفتر ریاست محترم سازمان جهادکشاورزی برگزار شد.

دراین نشست دکتر یوسفی بابیان اینکه جهاد سازندگی در طول دوران هشت سال دفاع مقدس یکی از ارکان مهم جبهه و جنگ بوده افزودند: سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی 41 شهید و 99 جانباز به انقلاب اسلامی ایران تقدیم نموده و این سازمان بین دستگاه های اجرایی یکی از محدود نهادهایی است که در ساختار سازمانی خود اداره امور ایثارگران و حوزه نمایندگی ولی فقیه دارد.

ایشان اظهار داشتند: تربیت و به کارگیری سرمایه انسانی متخصص، مجرب و متعهد موجب بهره وری و پایداری توسعه در حوزه کشاورزی و ارائه خدمات مفید و موثر میگردد که البته تامین نیروی و سرمایه انسانی مناسب زیربنای هر اقدامی می باشد.

دکتر یوسفی تصریح نمودند: سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی ضمن ارج نهادن به جایگاه شریف خانواده معزز شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان محترم که البته ولی نعمتان مردم شریف ایران میباشند، پیگیری و رایزنی های گسترده ای  را در زمینه جذب نیرو  از میان فرزندان محترم شهدا، ایثارگران و جانبازان نموده است که انشاا... پس از اخذ مجوز کشوری و انجام آزمون و مصاحبه های مربوطه به انجام خواهد رسید.

ایشان افزودند: تاکنون تعداد 27نفر از فرزندان شهدا و 20 نفر از فرزندان جانبازان در سازمان  و مدیریت جهادکشاورزی شهرستان ها جذب و بکارگرفته شده اند.

در پایان رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی ضمن اظهار خرسندی از ملاقات مذکور جناب آقای حسینی مدیرکل محترم بنیاد شهید استان با ایشان اعلام نمودند: پیگیری تعاملات نزدیک و دوستانه و مثمره ثمر موجب بهبود روند اجرای قوانین میگردد.

ایشان در ادامه افزودند: اشتغال و به کارگیری فرزندان معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان یکی از دغدغه های مسئولین محترم کشور و مدیران محترم استان میباشد.

دراین نشست مقرر گردید درخصوص بکارگیری و جذب فرزند شهدا در دستگاه بر حسب اعلام جذب نیرو به هر صورت(حجمی، قراردادی و...) مساعدت گردد و در این راستا نیروهای جامعه هدف در قالب  کارورزی به دستگاه ها معرفی تا در فرصت مناسب این افراد بکارگرفته شوند.