بیانیه سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی به مناسبت یوم ا... 22 بهمن - بیانیه سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی به مناسبت یوم ا... 22 بهمن | پورتال سازمان جهاد کشاورزي خراسان شمالي

 

بسمه تعالی

انقلاب اسلامی که در سپیده دم ۲۲ بهمن ماه سال ۱۳۵۷ در سرزمین ایران به رهبری پیامبر گونه امام خمینی(ره) طلوع کرد و "اعجاز بزرگ قرن"را رقم زد، دستاوردهای فراوان و بی سابقه ای را در حوزه های گوناگون به ارمغان آورده است و اکنون که این انقلاب به درختی تناور تبدیل شده که در سایه وحدت وهمدلی مردم و مسئولین به شعار ابتدایی انقلاب یعنی استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی عینیت واقعی بخشیده است؛ بهترین فرصت است تا در یوم الله ۲۲ بهمن هم دوش و همگام با سایر اقشار ملت قهرمان و شهید پرور با حضور پرشوردر راهپیمایی 22 بهمن ضمن ارسال پیام انقلابی بودن و انقلابی ماندن خود به سراسردنیا با مقام معظم رهبری بیعتی دوباره نمایند.

22 بهمن ماه امسال نیز، روزی خواهد شد که رسانه های جهان، اقتدار و همدلی مردم ایران را به تصویر خواهند کشید و شاهد حرکتی مردمی برای دفاع از آرمان های امامشان خواهند بود.

کارکنان سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی نیز دوشادوش مردم به ویژه بهره برداران بخش کشاورزی باحضوری منسجم و پرشور در راهپیمایی با شکوه یوم الله 22بهمن، بار دیگر بصیرت، وحدت، انسجام، یکپارچگی و اتحاد خود را  به جهانیان نشان خواهند داد و ثابت می کنند که انقلاب مستضعفان، تا ابد بیدار و هشیار به راه خود ادامه می دهد.

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی