پیام تبریک رییس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی به مناسبت فرا رسیدن هفته روابط عمومی - پیام تبریک رییس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی به مناسبت فرا رسیدن هفته روابط عمومی | پورتال سازمان جهاد کشاورزي خراسان شمالي

آرش شایان رییس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی طی پیامی فرارسیدن هفته روابط عمومی را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

"هنر روابط عمومی، یافتن رمز نفوذ در دلهاست"
فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی دست‌اندرکاران توانمند و پرتلاش عرصه ارتباطات و روابط عمومی که در مسیر تنویر افکار عمومی و اطلاع رسانی شفاف گام برمی‌دارند، تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.
بی‌شک، دنیای امروز، دنیای ارتباطات است و نقش روابط عمومی ها به عنوان طلایه داران توسعۀ آگاهی، غیرقابل انکار و قابل تقدیراست.
فعالین این حوزه با به‌کارگیری هنر، مهارت، تدبیر و دانش حرفه ای خود، فضایی سالم را برای تعامل و ارتباطات اثربخش بین مردم و سازمان‌ها فراهم نموده و در تعاملی مثبت و سازنده با رسانه ها، عملکرد مدیران را پشتیبانی و از هویت سازمانی خویش صیانت می کنند.
 
نامگذاری 27 اردیبهشت‌ماه به نام « روز ارتباطات و روابط عمومی»، بهانه‌ای است تا نقش و جایگاه این هنر را به عنوان هنرهشتم یادآورشویم و دست‌آوردهای تلاشگران خانواده بزرگ روابط عمومی و ارتباطات را ارج نهیم.

اینجانب ضمن عرض تبریک این روز به یکایک فعّالان عرصه روابط عمومی، بخصوص به همکارانم در حوزه ستادی و شهرستانها که با الهام از هم افزایی ، هم اندیشی ، همسویی ، با صداقت ، شجاعت و امانت در جهت انجام رسالت خطیر خود بدون هیچ چشمداشتی فعالیت میکنند تبریک و تهنیت عرض می نمایم .