استاندار خراسان شمالی: باید به گونه ای حرکت کنیم که در جامعه رضایت مندی، نشاط، امید ایجاد شود - استاندار خراسان شمالی: باید به گونه ای حرکت کنیم که در جامعه رضایت مندی، نشاط، امید ایجاد شود | پورتال سازمان جهاد کشاورزي خراسان شمالي

 

 

استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه هم اکنون به ایجاد امید و نشاط در جامعه به شدت نیاز داریم افزود: باید به گونه ای حرکت کنیم که در جامعه رضایت مندی، نشاط، امید ایجاد شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی ، محمدرضا صالحی روز چهارشنبه در شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی این استان اظهار داشت: به موسیقی غنی این استان اشاره ای کرد و گفت: برای پایتخت شدن در موسیقی مقامی کشور تلاش می کنیم ، هم اکنون قطب بودن را مجوز گرفته ایم از موسیقی برای شادی استفاده کنیم.

استاندار خراسان شمالی بر ارتباط برقرار کردن هرچه بیشتر روابط عمومی ها با مردم تاکید کرد و گفت: مردم باید در جریان امور قرار گیرند، روابط عمومی ها کمک کنند که در جامعه مسایل مختلف روشن گری شود.
استاندار خراسان شمالی در بخش دیگری از سخنانش گفت: در این دو سال از هیچ رسانه ای در استان شکایت نکرده ایم و این آزادی پس از بیان ادامه می یابد اما روابط عمومی ها باید به روشنگری در برابر اظهارات منتقدان و مخالفان و تنویر افکار عمومی بپردازند.
صالحی افزود: هر جا احساس کنیم فساد و انحرافی در حال وقوع است، جلوی آن را می گیریم، در استان انسجام خوبی بین مسئولان اجرایی و نهادهای مختلف برقرار است.
استاندار خراسان شمالی گفت: امروز دولت، حاکمیت، نظام و ایران در یک معنا تجلی یافته است و اگر دولت ضربه بخورد، حاکمیت و نظام و بلکه کشور ایران ضربه خواهد خورد.
صالحی اظهار داشت: تقویت ارتباط با مردم، تکریم ارباب رجوع، تشکیل میز خدمت و نهادینه سازی آزادی بیان و آزادی پس از بیان، مهم ترین انتظارت از روابط عمومی دستگاه های اجرایی است.
وی افزود: برای توسعه استان و کشور دست همه مخالفان را می بوسیم، رهبری تاکید کردند دولت توان دارد؛ بدانیم همه در یک کشتی نشسته ایم، تزریق روحیه امید و اعتماد به آینده مورد توجه جدی روابط عمومی ها باشد.