بیانیه سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی به مناسبت یوم ا... 13 آبان - بیانیه سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی به مناسبت یوم ا... 13 آبان | پورتال سازمان جهاد کشاورزي خراسان شمالي

 

بسمه تعالی


یوم ا..." 13 آبان "؛ سالروز شهادت جمع کثيري از دانشجويان، روز ملي مبارزه با استکبار جهاني، تسخير لانه ي جاسوسي آمريکا توسط دانشجويان پيرو خط امام و برملاشدن سياست ها و نيرنگ هاي استکبار جهاني عليه ايران اسلامي را دوباره براي ملت جان بر کف ايران زنده مي کند؛ از این رو سیزدهم آبان ماه به‌عنوان روز ملی استکبارستیزی نامیده شده و آمریکا و ترامپ 13 آبان را برای اعمال تحریم قرار دادند.
سیزدهم آبان در حافظه ي تاريخي ملت غيور ايران همواره با استكبارستيزي و دشمني با اين تروريست بالذات دولتي، آمريكاي جهانخوار، همراه بوده است. مردم خداجوی ایران اسلامی با اقتدا به امام حسین (علیه السلام)، به رخ جهانیان کشانده اند که هیهات من الذلة؛ حاشا که ما زير يوغ استكبار جهاني و نوچه های لاابالی آن در منطقه و جهان برويم.

ما کارکنان سازمان جهاد کشاورزی  خراسان شمالی  با گراميداشت اين روز بزرگ به جهانيان اعلام مي‌داريم که سنگر سازان بی سنگر دوران دفاع مقدس از هیچ تحریمی هراسی به دل ندارد و ضمن تجدید میثاق با آرمان های نظام و مقام عظمای ولایت با عزمی جدی تر به راه خود ادامه داده و همواره پشتیبان اصل ولایت بوده و تا نابودی کامل نظام سلطه و استکبار جهانی از پای نخواهد نشست.

 

« وعده ما راهپیمائی باشکوه 13آبان»

 

روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی

«آبان ماه 1397»