بیانیه سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج- 1397 - بیانیه سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج- 1397 | پورتال سازمان جهاد کشاورزي خراسان شمالي

 

هفته بسیج، یادمان استقامت در دفاع از اصول و مبانی اسلام ناب محمدی (ص) و پاسداری از خون شهیدانی است که جان خویش را در مکتب بسیج و مجاهدت، خالصانه فدا نمودند. بسیج ، حدیث عاشقانه پیمان ابدی با بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام راحل قدس سره الشریف، مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای ( مدظله العالی) و شهدای بزرگواری است که به چرخه منحوس استثمار ملت ایران پایان دادند.

 بسیج نه تنها در زمان جنگ بلکه در دوران سازندگی پس از جنگ نیز در صحنه حضور یافت و راه توسعه و پیشرفت کشور را هموار نمود. درخشش نخبگان بسیجی در عرصه های جهانی نیز مهر تأیید دیگری بر اثرگذاری، محبوبیت و اقتدار بسیج در صحنه های مختلف اجتماعی، سیاسی، علمی و جهادی است.

در زمانی که تاکتیک های جنگ آفرینی دشمنان، صحنه آرایی جنگ تغییر یافته است و جنگ سخت جای خود را به جنگ نرم سپرده است، سازمان بسیج نیز با هوشمندی و درایت فرماندهان و تحت هدایت های راهبردی و راهگشای فرماندهی معظم کل قوا، رویکرد مناسبی از ستاد تا صف را متناسب با وضعیت جدید به وجود آورده است.

سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی با تبریک هفته بسیج به تمامی بسیجیان ولایت مدار و با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گلگون کفن بسیجی تأکید می کند که این نیرو در کنار دیگر نیروها ، به تاسی از فرهنگ بسیج و با سرلوحه قراردادن آرمان های امام خمینی (ره) و فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، چون همیشه و در همه جا با کمال افتخار مدافع انقلاب و رهبری می باشد و در جهت خدمت رسانی نظام جمهوری اسلامی ایران و خدمت به مردم بصیر و ولایتمدار از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد

 

 

به امید نصرت و پیروزی اسلام عزیز بر کفر جهانی

 

********************************************************

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی