سومین بازدید مدیر جهاد کشاورزی اسفراین از خط انتقال آب کشاورزی روستای گراتی - سومین بازدید مدیر جهاد کشاورزی اسفراین از خط انتقال آب کشاورزی روستای گراتی | پورتال سازمان جهاد کشاورزي خراسان شمالي

در پی خسارت وارده سیل به خط انتقال آب کشاورزی روستای گراتی ،مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اسفراین برای سومین بار در معیت فرماندار اسفراین و بخشدار مرکزی از مسیر تخریب شده لوله ها بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی مدیریت جهادکشاورزی شهرستان اسفراین، ،این خط انتقال در اوایل فروردین آسیب دیده که بلافاصله پس از اطلاع،کارشناسان آب و خاک این مدیریت به منطقه اعزام و خسارت وارده را برآورد نموده و مراتب به استان و ستاد بحران شهرستان اعلام گردید.

در دومین بازدید نیز راههای برون رفت از مشکل فعلی بررسی شد و مکاتباتی با سازمان جهاد کشاورزی استان صورت گرفت .

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اسفراین گفت:در حال حاضر با پیگیری های این مدیریت و رئیس سازمان و همچنین عنایات ویژه فرماندار شهرستان ،راههای جذب اعتبار از سوی ستاد بحران استان در حال بررسی و پیگیری است.

مهندس تاج آبادی گفت:این مدیریت پیشنهاداتی به استان و فرمانداری برای حل مشکل در کوتاه مدت و بلند مدت ارائه داده و مترصد تخصیص اعتبار و شروع عملیات بازسازی ،ترمیم و جایگزینی لوله ها هستیم.